Sohbet Siteleri Güvenirligi

Ana Sayfa / Sohbet Siteleri Güvenirligi

Sohbet Siteleri Güvenirligi

admin     04-12-19     Alem Sohbet, Chat, Genel, Sohbet, Sohbet odaları, Sohbetci     Sohbet Siteleri Güvenirligi     80 Defa Okundu

Sohbet Siteleri Güvenirligi

Sohbet,Chat,Muhabbet,Güvenilir Sohbet Sitesi,alemcisohbet.com alem sohbet sitesi,alemcisohbet.com sohbet alemi,Mobil Sohbet,Arkadaslık Siteleri,Türkiye sohbet chat arkadaslık siteleri ve güvenli ortam sitelerdeki insanlara saglanan güven aslında böyle konu baslığı degilde tüm sosyal paylaşım aglarını içeren sanal ortamlardaki güven olsaydı daha dogru olacaktı çünkü iletişim olarak arkadas sohbet aracı olarak kullandıgımız yer sadece sohbet siteleri degildir.

Her birimizin elimde akıllı telefonlar bu telefonlar sayesinde dolandığımız internet ortamları yada diger paylaşım agları telefonlarımıza yükledığimiz programlar hepside sanal degilmi iletişimler kurduğumuz insanları tanıyormuyuz yok ama kırk yıllık tanıdık gibide samimiyet kurabiliyoruz.

Sohbet odalarında güveni istiyoruzda ya öteki  kullandığımız yerlerdeki güvenikim saglayacak mesela facebook en basiti 7 den 70 e her insanın kullandıgı yer orada sayısız arkadas önerileri var masallah elimizin ayarı yok herkesi ekliyoruz nereli kim adı ne yası kac karakteri nasıl demeden amacı nedir bilmeden ekliyor anında yüz göz  oluyoruz .

Kullanıcı olarak bizler kendi güvenligimizi kendimiz tehlikeye attıktan sonra diemeyiz orası güvensiz yada güvenli her ortam dört duvardan ibaret gibi bişey yani bir sayfa acıyoruz ve orada bulunan insanlarla iletişime geçiyoruz actığımız sayfaların dili yok bu insan güvenilir bu degil diye bizi uyarsın mesela her yazımda çok sitede ben her konuda uyarıyorum acık acık herşeyi yazıyorum ve yazdıgım bunlar uyarılarım hikaye degil sanalın gerçek olayları peki kim dinliyor kim kendini yapılmaması gereken şeylerden geri cekiyor kimse.

Bence kimse sanala sosyal paylaşım platformlarına hata bulmasın magdur olmamak için gereken önlemlerini alsın insan kendi güvenligini kendi sagladıgı sürece kimseden zarar görmez bu gercek hayatımızdada böyle degilmi iyi arkadasla gezersen iyi yolda gidersin kötü arkadas secimlerindede girmedigin kötü yol kalmaz son yıllarda türkiye öyle hal aldıkı gün geçmiyorki haberlerde felaket olayları duymayalım arkadas magdurları akraba magdurları evlat baba kardes magdurları çoğuda ölümle cinayetle biten olaylar .

Durum bu kadar vahimken biz sanal ortamlarda tanımadıgımız insanlardan ne bekleriz nasl bir güven vermelerini beklerizbence boşa beklemeyin bulamazsınız güven sizin elinizde.

Sohbet Siteleri Güvenirligi

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Alemsohbetci.Com

Alem sohbetci Sohbet odaları Sitemiz insanların Sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet Chat ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur. Sohbetalem ve Alemchat sitesi Güvenilir Dostlugun Yaşandıgı Tek Adrestir. Kaliteli Sohbet etmek istediginizde Ücretsiz Sohbet keyfi yaşayacagınız Mobil Chat Doyumsuz Sohbet keyfi yaşayacagınız Sohbet platformu Alemsohbet Seviyeli Sohbetler diler.

Copyright 2019© Alem Sohbetci Alem Sohbet odaları Sizin Sohbet chat siteniz

Alem Sohbet
Alem Sohbet | Alem Sohbetci | Sohbet odaları | Sohbet | Sohbetalem | Alemchat | Mobil Sohbet | Sohbet sitesi |