Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat


Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat

Ağrı Arkadaslık Sitesi,Ağrı Bayan Sohbet Siteleri,Ağrı Mobil Sohbet,Ağrı Evlilik Sitesi,Alemsohbet.COM Ağrı Tanışma Siteleri,Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat,Türkiye sohbet siteleri,Avrupa Sohbet chat odaları olarak iller kelimesinde her ile özel yazılarımızla google sayfalarında yer alan sitelerimize bulundugunuz ilin adını yazarak bizlere ulasabilirsiniz.

Sohbet siteleri,ne katılan insanlar genel olarak kendi yasadıkları ilden veya ülkelerden arkadas bulmak amaclı  katılmaktalar chat sitesi olarak bizlerde bunları insanların arayışlarını göz önünde bulundurarak sitemizde her ile yada her ülkeye ait yazılar yaparak farklı yerlerde yasayan insanları sohbet odaları,mızda bir araya getirerek bu taleplerini karsılamaktayız.

Ağrı Cet Muhabbet Siteleri

Sohbet Chat Sitesi Alemsohbetci.com hizmetlerimizAgrı merkez Diyadin Doğubayazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak ilçelerinin tamamına seviyeli sohbet ve samimi arkadaslık sunmaktayız kaliteli olarak aktif edilmiş mobil uyumlu girişlerimiz üyeliksiz ve ücretsiz olarak telefon sohbeti hizmetleriniz için sizleri beklemekte.

Agrı Canlı Radyo Sitesi,Agrı Canlı Oyun Sitesi

Alem Chat,Alem Sohbet sitesi Türkiye ve yurtdışına hizmetlerinde sadece sohbet arkadaslık yer almamaktadır sitelerimizde radyo odamızda canlı yayınlar sunulmaktadır deneyimli djlerimiz baylar ve  bayanlar tarafından yapılan online yayınlarda her türden müzikleri dinleme olanaklarına ayrıca özel istek sarkıları isteyerek sevdiginiz sarkıları keyfle dinleyerek diger dinleyici arkadaslarınızada dinlete bilirsiniz.

Voyun odalarımız çeşitli yarışmaların yapıldıgı oyun odalarımızdada sınırız ücretsiz olarak yarışarak sitemizde eglenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ağrı İli Hakkında Bilgiler

Ağrı, kuzeyden Kars ve Iğdır, Batıdan Erzurum ve Muş güneyden Bitlis ve Van, doğudan İran sınırı ile çevrilidir.

Ağrı’ da mevcut toprağın büyük kısmını dalgalı, yüksek dağlık arazi meydana getirir. Ağrı ilinde dağlar sıralar halindedir.

Ağrı’ da bitki örtüsü olarak zengin otsu bitki türleri egemendir. İlkbaharda canlanan otlar, sonbaharda havaların soğumasıyla tükenir. Kışları soğuk ve sert yazları kurak ve sıcaktır.

Yüksek Doğu Anadolu yaylalarının bir parçası olan bu bölge, tarih boyunca göç ve istila yollarının üzerinde yer almıştır. Türkiye’nin tepesi veya “dam”ı olan Ağrı, aynı zamanda kışı en şiddetli geçen illerden birisidir.

Ağrı yöresinde hayvancılığın büyük çapta olması nedeniyle hayvan ürünleri büyük miktarda kullanılmaktadır. Ağrı zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Saç kavurma en meşhur yemeğidir. Gosteberg buğulama, Abdigör köftesi, Hengel, haşıl, erişte, kuymak, kete, bişi, erdek, hasude, bulgur pilavı, yalancı köfte, ekmek aşı, lalanga, ayran aşı, halise, çiriş ketesi, murtuğa ve ağızyakan ve deveci çorbası gibi yöreye özgü yemekleri vardır.

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat

 

 

 Bir cevap bırakın.