Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Alem Sohbet Chat Odası


Alem Sohbet Chat Odası

Alem Sohbet Chat Odası 

Sohbetalemi, Sohbet, Chat, Sohbet chat, Alem Sohbet Chat Odası, Mobil sohbet, Alem sohbet, Alemsohbet, Sohbetci, Sohbet odaları, Sohbet sitesi, Alem chat, Chatci, Alemci, Canlı alem, Chatalem , Alem sohbet, Alemsohbetci, Bedava sohbet, Sanal sohbet, Mobil chat, Seviyeli sohbet, Sanal Sohbetin vazgeçilmez mekanı olan Alemsohbetci.com Sohbet sitesi ğercek dostlugun yaşandıgı irc chat aleminin en sakin vede en kaliteli chat mekanı olarak hizmet vermektedir. Her ğeçen gün yeni bir sunucu aktif olmaktadır bunların en başındada Alem sohbet Alemchat chatalemi shbetalemi gibi bir çok yenı oluşum insanların hizmetine girmektedir, Oysa Alemsohbetci chat siteleri uzun yıllardır Sohbet odaları olarak bir çok kişinin buluşma adresi olarak çok fazla dostluga ev sahipliği yapmıştır. Her önüne gelen Alem sohbet chat odası kurma gayretinde insanların özenti olarak bizleri takip etmesi aslında hoşumuza gidiyor, Asıl kuruluş gaye ve amacımız tüm bireylerin güvenli sohbet edicekleri bir platform hayata ğeçirmektir, Bunuda büyük bi ölçüde ğerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz, Sohbet muhabbet odaları gün ğeçtikçe bozulmuş ortamlar olarak lanse edilsede aslında sunucu mekanlarında kurulmuş olan düzen verde kurallar insanların ilgisi çekecek yada insanları seviyeli sohbet ettiricek alanlar olmalıdır. Vede eğlenceli güzel vakit ğeçirilecek insanların huzur buldugu portallar olarak kullanılırsa hemde kurallara riayet edilirse sanal sohbet siteleride bozulmamış olur.

Mobil Sohbet Muhabbet Odaları 

Artık gunumuze mobil uygulamaların daha fazla hayatımızda yer edinmesi ile birlikte tüm sanal ortamlar mobil sohbet, Mobil chat kullanarak insanlara anlık iletişim vede canlı sohbet imkanı sunmaktadır. Alemsohbetci Sohbet chat ailesi olarak bizlerde Mobilsohbet uygulamamızı sizlerin begenısine sunarak canlıchat yapmanızı sağlamak istıyoruz. Muhabbet etmenin hazzını keyfini en iyi yaşayacagınız platform olan Alem sohbet odaları her bireyin güzelsohbet edicegi bir sohbet muhabbet sitesidir. Alem chat odaları olarka her insanın güvenilir sohbet ediceği bir ortam olması için koymuş oldugumuz kurallara tüm üyelerimizin riayet etmesini istıyoruz.

Sohbet Sitesi kuralları nelerdir?

.Siyasi içerikli Sohbet etmek yasaktır.

.Cinsel sohbet içerikli eylemlerde bulunmak cinsel terimler kullanmak yasaktır.

.Devlet başkanları devlet adamları hakkında söylemler yasaktır.

. Sex sohbet, kadınlarla sohbet, Dullarla sohbet, Azgın kızlarla sohbet, gibi kelimelerin kullanılması yasaktır.

Ayrıca Radyo sohbet odaları içerisinde yayın yapan dj arkadaşlarımızın propaganda oluşumunda olan müziklerin çalınması yasaktır. Kurallara uymayan her kim olursa olsun Sohbet sitesinden uzaklaştırma alacaktır.

Alem Sohbet Chat Odası

Alem Sohbet Chat Odası

Alem Sohbet Chat OdasıBir cevap bırakın.