Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Ankara Sohbet Odaları Ankara Chat Siteleri


Ankara Sohbet Odaları Ankara Chat Siteleri

Ankara Sohbet Odaları Ankara Chat Siteleri

Sohbet,Chat,Muhabbet,Ankara Mobil Sohbet,Ankara Sohbet Siteleri,Ankara Chat Odaları,Ankara Mobil Chat,Alemsohbetci.COM Ankara Arkadaslık Siteleri,Ankara Sohbet Odaları Ankara Chat Siteleri Türkiye Sohbet,Avrupa Sohbet hizmetleri sunan sitemiz tarafından Türkiyenin baş kenti Ankara iline ve bu ilimiz hakının tamamına kaliteli arkadaslık hizmetleri sunmaktayız.

Türk halkı olarak Ankara ilimizi tanımayan görmeyen yoktur bizler için özel olan bu ilimize sohbet sitesi olarak hizmet vermekte özeldir tabiki sadece hizmetlerimiz bir ille sınırlı degildir vatanımızda yer alan bölgelere bu bölgelerde yer alan her ile ayrıca yurtdışına kadar uzanan hizmetlerimiz kaliteli olarak seviyeli sohbet mekanı olarak ziyaretçilerinin kullanımlarına sunulmustur.

Sohbet siteleri olarak site içi kulanımlarınıza sunulan odalarımız oyun odalarımız çeşitli yarısma odalarımız tüm ziyaretçilerimizin ikili görüşmelerini gerçekleştirecekleri özel odalar bulunmaktadır ücretsiz hizmetlerimizin kullanımları sınırsız olup mobil sohbet veya web sohbet girişlerimizden sitemize bulundugunuz her yerden katılarak keyfli zamanlar geçirebileceksiniz.

Huzurlu ve güvenli bir arkadaslık sitesi olarak sizlere canlı radyo yayınlarımızlada müzik keyfi yasatılmakta radyomuzda yayın yapan bir çok dj arkadaslarımız bulunmaktadır her türden eserlere yer veren djlerimiz dinleyicilerinin özel istek taleplerinede yer vererek kendi sevdiginiz sarkıları dinlemenizi saglamaktalar.

Ankara Hakkında Bilgiler

Ankara, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ikinci büyük şehri ve başkentidir. Türkiye Cumhuriyeti
Devleti’nin merkezi olarak tüm yabancı ülke elçiliklerine ev sahipliği yapmaktadır. İç Anadolu
Bölgesi’nde yer almaktadır. Doğuda Kırşehir ve Kırıkkale; batıda Eskişehir; kuzeyde Çankırı;
kuzeybatıda Bolu ve güneyde Konya ve Aksaray illerine komşudur.
Ankara önemli bir sanayi ve ticaret şehridir. Bunun yanı sıra buğday tarımı oldukça yaygındır.

İlin geniş arazisinde yer yer iklim farklılıkları görülür. Güneyde, İç Anadolu ikliminin belirgin özellikleri olan step iklimi, kuzeyde ise, Karadeniz ikliminin ılıman ve yağışlı halleri görülebilir. Kara ikliminin hüküm sürdüğü bu bölgede kış sıcaklıkları düşük, yaz ise sıcak geçer. En sıcak ay Temmuz-Ağustos, en soğuk ay ise Ocak ayıdır

Doğu yönünde Kırşehir ve Kırıkkale, Batı yönünde Eskişehir, Kuzey yönünde Çankırı, kuzeybatı yönünde Bolu ve Güney yönünde Konya ve Aksaray illeri ile çevrilmiştir. İlçeleri; Altındağ, Çankaya, Mamak, Keçiören, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Kazan, Gölbaşı, Bala, Ayaş, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar ve Şereflikoçhisardır.

Ankara mutfağı evin en büyük kısmını meydana getirir. Bir tarafta ocak ve tandır, bir tarafta kışlık erzakın muhafaza edildiği kiler bulunurdu. Ankara yemekleri oldukça çeşitlidir. Çorbalar; aş, dutmaç, keşkek, miyane, sütlü, tarhana ve toyga çorbaları, et yemekleri; Ankara tavası, alabörtme, calla, çoban kavuması, ilişkik, kapama, orman kebabı, patlıcanlı et, sızgıç, siyel, siper, pilavlar; bici, bulgur pilavı, oğmaç aşı, pıt pıt pilavı, dolmalar; efelek dolması, mantı, şirden dolması humbar, yalancı dolma, börekler- çörekler; alt-üst böreği, ay böreği, bohça, entekke böreği, hamman, kaha, kol böreği, papaç, Pazar böreği, tandır böreği ve yalkı yemeklerden bazılarıdır.

Ankara Sohbet Odaları Ankara Chat Siteleri

 

 Bir cevap bırakın.