Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Antalya Sohbet Odaları Antalya Chat


Antalya Sohbet Odaları Antalya Chat

Antalya Sohbet Odaları Antalya Chat

Antalya Chat Yap,Antalya Sınırsız Sohbet,Antalya Tanısma Sitesi,Antalya Mobil Chat,Antalya Mobil Sohbet,Antalya Sohbet Odaları Antalya Chat,alemsohbetci.com Türkiye sohbet odaları olarak vatan topraklarımızda bulunan iller hizmetlerinde antalya ilimizide kapsamaktadır.

Türkiyenin arkadaslık siteleri olarak Antalya merkez ve AKSEKİ, AKSU, ALANYA, DEMRE, DÖŞEMEALTI, ELMALI, FİNİKE, GAZİPAŞA, GÜNDOĞMUŞ, İBRADI, KAŞ, KEMER, KEPEZ, KONYAALTI, KORKUTELİ, KUMLUCA, MANAVGAT, MURATPAŞA, SERİK ilçelerine kaliteli bir şekilde seviyeli sohbet imkanları sunmaktayız.

Arama Motorlarında Sitemize Ulasbileceginiz Kelimeler

Gogle sayfalarında Antalya sohbet, Antalya sohbet kanalı, Antalya sohbet odası, Antalya canlı sohbet, Antalya çet, Antalya arkadaslık sitesi, Antalya chat sohbet, Antalya kameralı sohbet, Antalya sesli sohbet odaları,Antalya üyeliksiz sohbet, Antalya bedava chat, Antalya üyeliksiz sohbet kanalı, Antalya kızlarla sohbet, Antalya bayan sohbet, Antalya çet odası, Antalya çet sohbet, Antalya sohbet chat, Antalya chat sohbet, Antalya parasız sohbet,Antalya aktif,sohbet, Antalya bol sohbet, Antalya, Antalya arkadaşlık kanalları, Antalya bay bayan arkadaşlık sitesi Antalya bedava arkadaşlık, Antalya mobil sohbet, Antalya mobil chat, Antalya mobil sohbet siteleri, Antalya mobil chat siteleri, Antalya mobil sohbet odaları, Antalya mobil chat odaları gibi bir çok kelimede yer alan alemsohbetci.com sitemize üyeliksiz ücretsiz ve güvenli bir şekilde bekleme yapmadan katılarak anında sohbete baslayabilirsiniz.

Antalya İli Hakkında Bilgiler

Güneyinde Akdeniz ve kuzeyinde denize paralel uzanan Toroslar ile çevrili olup, doğusunda İçel, Konya ve Karaman, kuzeyinde Isparta ve Burdur, batısında Muğla illeri ile komşudur.

Akdeniz İkliminin etkisindedir (Kışları ılık ve yağışlı, yazları kurak ve sıcak Çevresindeki dağ, göl, orman gibi yeryüzü şekillerinin iklime etkisi: Kuzeyinde bulunan Toros Sıradağları güneyden gelen yağışlı ve nemli hava etkisini artırarak belirli yükseklikte yağışın artmasına neden olmaktadır.

Antalya ili iklimi genel olarak Akdeniz iklimine girmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak ifade edilen iklim tipi diğer bir değişle mutedil deniz ve sıcak deniz iklim sınıfına girer, daha iç kesimlerde ise soğuk ve yarı-kara iklim tipi görülmektedir. Yazın ortalama sıcaklık 30-34 derece arasındadır. Ocak ayında ise sıcaklık ortalama 9-15 derece arasında değişir. Şehirde kar yağması ve don gibi meteorolojik olaylar hemen hemen hiç olmaz.

İlde yıllık ortalama nispi nem %64 civarındadır. Antalya’nın kıyı bölgesinde yazlar hem uzun hem de sıcaktır. Kışlar bile ılığa yakın serinlikte geçer. Yazın hiç görülmeyen yağmur, Aralık, Ocak ayları ile çok nadir olarak ilk ve sonbahar aylarında sağanak halinde yağar. Yılın ancak 40-50 günü kapalı ve yağışlıdır.Denizin, güneşin, günbatımının tadına doyamayacağınız ve bunun yanında geçirdiğiniz her dakikayı değerlendirebilecek yüzlerce destinasyonun bulunduğu, Dünya’da en çok ziyaret edilen yerler arasına girmiş harika bir şehirdir Antalya.

Antalya Sohbet Odaları Antalya Chat

 

 

 Bir cevap bırakın.