Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Balıkesir Sohbet Odaları Balıkesir Chat


Balıkesir Sohbet Odaları Balıkesir Chat

Balıkesir Sohbet Odaları Balıkesir Chat

Balıkesir Bayan Arkadas Sitesi,Ayvalık Sohbet Odaları,Edremit Sohbet Siteleri,Balıkesir Sohbet Odaları Balıkesir Chat,Alemsohbetci.COM Balıkesir Arkadaslık Sitesi Balıkesir ili hizmetleri Balıkesir İli, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Denizi ve Ege kıyıları olan bir ildir. Komşu illeri batıda Çanakkale, güneybatıda İzmir, güneyde Manisa, güneyde Kütahya ve doğuda Bursa’dır.

Vatan topraklarımızdaki illerin tamamı gibi bu ilimizinde tarihi geçmişi dogası insanları her haliyle çok güzel bir ilimiz sadece ilin kendisi degil ilçeleri köyleri hepside essiz güzelliklere sahip yerlerdir ve insanları sıcak kanlı misafir seven ve tanıdık tanımadı kapılarına gelen her insana sevgiyle ev sahipliği yaparak çok güzel agırlamaktadırlar.

Bizlerde sohbet ve arkadaslık siteleri olarak güzel yürekli balıkesir halkına en güzel sekilde hizmet ederek sitemizde misafir etmek amacı ile degerli balıkesirlilere hizmete baslamış bulunmakyız Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk,balıkesir merkez ve cevre illerin tamamına sunmuş oldugumuz arkadaslık hizmetimizle yasadıgınız sehirlerden ve ilçelerinden kendinize bay bayan arkadaslar bulabilirsiniz.

Balıkesir Mobil Sohbet Odaları

Alemsohbetci.com balıkesir iline ve diger illerimize yurtdışına kaliteli sekilde mobil uyumlu girişlerle mobil sohbet,mobil chat hizmetleri sunmaktayız üyeliş işlemleri ve ücret ödeme zorunluluğu  olmayan girişlerimize bulundugunuz her ortamdan sadece bir rumuz işlemi yaparak sitemize dahil olup site içerisinde bulunan ziyaretçilerimizle anında sohbete baslayarak kendinize çok sayıda arkadas edinebilirsiniz.

Balıkesir İli Hakkında Bilgiler

Balıkesir; hem Marmara hem Ege Denizi’ne kıyısı olan, Türkiye’de en çok adaya sahip, yeşili, mavisi birbirine karışmış tam bir turizm merkezi, memleketimizin en yaşanılabilir şehirlerinden biridir.

Balıkesir ekonomisi büyük ölçüde tarım ve hayvancılığa dayanır. Şehrin sahil kesimlerinde zeytincilik, bağcılık ve balıkçılık yapılmaktadır. Bu kesimlerde ayrıca turizm de gelişmiştir.
Başlıca tarım ürünleri; zeytin, mısır, şekerpancarı, hububat, pirinç, soğan, baklagiller, domates, biber, tütün, pamuk, kavun, karpuz ve şeftalidir.

İç kesimlerde tavukçuluk, küçük ve büyük baş hayvancılık yaygındır. Balıkesir özellikle kırmızı et üretiminde Türkiye’nin lider illerinden biridir.

Sanayi alanında tarıma dayalı endüstri gelişmiştir. Şehrin iç kesimlerinde; şeker, un, yem, döküm, tarım aletleri, aydınlatma, pamuklu dokuma, kağıt, mobilya, sentetik dokuma ve elektrik teçhizatları üretimi yapılmaktadır. Körfez bölgesinde konserve, bitki çayı, zeytinyağı ve sabun üretimi yaygındır

Yörede, genellikle Akdeniz İklimi hüküm sürmekte ise de bu iklim karakteristiğine daha çok Ege kıyılarında rastlanmaktadır. İç kısımlarda kara iklimi hakimdir.

Höşmerim tatlısı ve Susurluk ayranı meşhurdur.

Balıkesir Sohbet Odaları Balıkesir ChatBir cevap bırakın.