Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Batman Sohbet Odaları Batman Chat


Batman Sohbet Odaları Batman Chat

Batman Sohbet Odaları Batman Chat

Batman Sevda,lıları,Batman Mobil Sohbet,Batman Arkadaslık Sitesi,Batman Sohbet Odası,Batman Sohbet Odaları Batman Chat,Alemsohbetci.COM Batman Bayan Sohbet Sitesi her gün farklı heycanların yasandıgı sehirler arası,ülkeler arası arkadaslık sitesidir.

Sitemize giriş yapan her insanın kendisine farklı yerlerden farklı ülkelerden farklı sehirleden yada kendi yasadıkları sehirlerden sayısız arkadas edinme imkanları bulunmaktadır.bugün konumuz batman ve batman halkına seslenişlerimizle site tanıtımlarımızı yapmak amaclıdır.

Batman ilçeleri kozluk,besiri,sason,gercüş,hasankeyf ve ilimiz merkeze seviyeli sohbet sitemizle kaliteli hizmetler sunmaktayız,web girişlerimiz ve mobil uyumlu girişlerimizle üyelik işlemleri yapılmaan şifre verme veya java gibi yorucu zaman harcayıcı işlemlere gerek olmadan ücretsiz bir şekilde sitelerimize katılımlarınızı gerçekleştirme imkanları sunulmakta.

Batman Seviyeli Arkadaslık Sitesi

Alemsohbetci.com dünya genelinden katılan yada katılacak olan sohbet odamız ziyaretçilerine seviyeli iletişimlerle samimi arkadaslık kurmalarına aracı olmaktadır,gerçek ve çıkarsız arkadaslığa kavusmak isteyen arkadas canlısı sohbet sevenler için tüm arayışlarınıza en güzel şekilde hitap eden sitemizde dünyanın her yerinden kendinize arkadas buabilirsiniz veya gönül ilşkiler arayışında iseniz bunada saygımız vardır lakin bay bayan aryışlarınız ne olursa olsun her zaman seviyeli olarak işetişime geçmeniz hepimizin huzuru için önemlidir.

Batman İli Hakkında Bilgiler

Batman, Türkiye Cumhuriyeti’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman ilinin, kuzey ve kuzeydoğusu yüksek, sarp ve dağlık olup güneyi ise dağlık ve engebelidir. Dicle nehri batıdan doğuya akarak il topraklarının içinden geçer. Batman çayı, Batman-Diyarbakır il sınırını çizerek Dicle nehri ile birleşir.

Bol yağlı et yemekleri, hamur işleri, yöreye özgün çorbalar, tiftik kıçıl denilen ve çamurdan yapılmış ocaklarda pişirilen tandır ekmeği ve taş ekmeği Hevran’

Batman’ ın ekonomisi tarım, hayvancılık ve petrole dayanmaktadır. En önemli tarım ürünleri, buğday, arpa, mercimek, nohut, üzüm, ceviz, nar bunlardan bazılarıdır. Hayvancılık da ise küçükbaş hayvancılık önemli olup tercih edilir.

Batman ilinin, kuzey ve kuzeydoğusu yüksek, sarp ve dağlık olup güneyi ise dağlık ve engebelidir. Dicle nehri batıdan doğuya akarak il topraklarının içinden geçer. Batman çayı, Batman-Diyarbakır il sınırını çizerek Dicle nehri ile birleşir. 4000’i aşkın mağaranın bulunduğu bu bölge dünyada benzeri az bulunan bir doğa harikasıdır. Batman’da karasal iklim hüküm sürmektedir. Bölgede yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Batman Sohbet Odaları Batman Chat

 Bir cevap bırakın.