Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Bingöl Sohbet Odaları Bingöl Chat


Bingöl Sohbet Odaları Bingöl Chat

Bingöl Sohbet Odaları Bingöl Chat

Bingöl Sevda,lıları,Bingöl Sohbet Siteleri,Bingöl Bayan Arkadas Sitesi,Bingöl Chat Siteleri,Alemsohbetci.com Bingöl Arkadaslık Sitesi,Bingöl Sohbet Odaları Bingöl Chat odalarından degerli Bingöl halkına ve dünya genelindeki sitelerimize katılan katılmayan sanal kullanıcılarının tamamına selamlar sevgiler.

Koşulsuz hizmet kuralsız güvenli hizmet sunan sitemizde huzurlu bir arkadaslık ve muhabbet ortamı bulunmakta ve avantajlarınız dünya genelinden bir çok ziyaretçimiz bay bayanların sitemizdeki varlıklarından dolayı farklı yerlerde yasamakta olan insanları tanıyarak arkadas dost olmanızdır.

Bingöl Güvenilir Sohbet Sitesi

Sanal ortamlarda insanların güvenini kazanmak hayli zor bir okadarda kullanıcılarınıın güvenli bir yer bulması günümüzde pek kolay degil site ziyaretçileri isterlerki katıldıkları ortamlarda huzurlu hoş vakitler geçirsin ve güven içerisinde hiç bir magduriyet yasamadan muhabbetin keyfini yasamak ve güvenilir kişilerle arkadas olmak biz alem sohbet siteleri olarak sizlerin bu rayışlarınızı göz önünde bulundurup sizlere uygun bir ortam hazırladık.

Sohbet chat odaları kullanıcılarına her alanda hizmet veren sitemizde mobil sohbet girişlerimiz bilgisayar üzerinden girecekler için ise web girişlerimiz mevcuttur site girişlerimizde üyelik işlemleri ve ücret talep edilmemektedir kullanıcılarımıza sundugumuz radyo yayınlarımız online djlerimiz tarafından canlı olarak sunulmakta,yarışma odaları oyun odaları ve özel odalarınız sınırsız ve bedava olarak siz degerli ziyaretçilerimize faaliyet göstermektedir.

Bingöl Hakkında Bilgiler

Bingöl İli Doğu Anadolu Bölgesi Yukarı Fırat bölümünde yer alır. Doğusu Muş, kuzeyi Erzurum ve Erzincan, Batısı Tunceli ve Elazığ, Güneyi ise Diyarbakır İlleri ile çevrilidir.

Bingöl’ün İlçeleri: Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere ve Yedisu’ dur.

Bingöl tarih boyunca yayla ve otlaklarını kullanan kavimler nedeniyle fazla bir tarihi eserleri bulunmamaktadır. Bingöl’ün turizm kaynağı daha çok görsel yaylaları ve doğal zenginliğinden oluşmaktadır.
Moğol, Akkoyunlu ve Karakoyunlu hakimiyeti altında hüküm süren beylerin mezarlarının bulunduğu Ahlat Mezarlığı da Bingölde bulunmaktadır. Ahlat Mezarlığı Türkiye’nin en etkileyici islam mezarlığı olarak kabul edilir.

Bingöl’ün ekonomik faaliyetleri hayli sınırlıdır. Bölgede en çok yapılan ekonomik faaliyet havyacılık olarak göze çarpmaktadır. Bazı alanlarda tarım ve orman ürünleri sanayisi üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Sığır keçi ve koyun bölgede yaygın olarak beslenir. Bingöl çevresinde daha çok buğday, arpa, çavdar gibi tahıllar yetişmektedir. Baklagiller, şeker pancarı, kavun, armut, üzüm de yetiştirilmektedir.

Yörede üretilen dut pekmezi ve Bingöl balı tadılmalıdır. Atapark ve Soğuk Çeşme mevkiinde yöresel yemekler yenebilir.

Bingöl Sohbet Odaları Bingöl Chat

 Bir cevap bırakın.