Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat


Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat

Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat

Zirvedeyiz,Sohbetyerim,Sohbet Sevdam,Bitlis Chat Odaları,Bitlis Sohbet Siteleri,Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat,Alemsohbetci.com Bitlis Arkadaslık Siteleri,Bitlis Sevdalıları için sohbet arkadaslık hizmetleri,mizle öncelikle Bitlis ili halkına ve dünya genelindeki sanal kullanıcılarına kaliteli hizmetlerimizle en güzel sekilde hitap etmekteyiz.

Bitlis denince akla ilk gelen ilin adına yazılmış güzel bir türkü oluyor,Bitliste beş minare
Beri gel canan beri gel
Yüreğim dolu yare
Beri gel canan beri gel

İstedim yare gidem
Beri gel canan beri gel
Cebimde yok beş pare
Beri gel canan beri gel ,türkünün hepsine yer vermesekte sözleri ve yorumu süper insanı duygulandıran bir eser ve buna benzer bir çok türküler bestelenmiş güzel ilimi adına bizlerde Türkiye sohbet ve Avrupa sohbet odaları olarak bu güzel şirin ilimize hizmet etmekten gurur duymaktayız temennimiz sitemize bitlis ili halkının katılması ve onları her yönleriyle tanımak arkadas olmaktır.

Bitlis Bayan Tanısma Sitesi

Sohbet sitemizde yer verdigimiz bitlis adı altındaki makalemizle degerli bitlislilere hizmete acık oldugumuzu bildirerek orada yasayan bayları bayanları sohbet chat sitelerimize katılımlarını saglayarak seviyeli sohbet,ler esliginde kendimize bitlisli beylerden bayanlardan arkadas edinerek arkadas listemize bitlislileride eklemiş olacagız.

Bitlis Mobil Sohbet Hizmetleri

Alemsohbet chat sitelerimiz Türkiyenin her yerine ve yurtdışında yer alan yabancı ülkelerin tamamına kaliteli bir şekilde web ve mobil girişlerimizle hitap etmekteyiz,alem sohbet girişlerimizde üyelik işlemleri yer alamamaktadır ve sitelerimizde sınırsız olarak her odamızdan faydalanma haklarınız bulunmaktadır ayrıca bedava hizmet veren sitemizde hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Bitlis Hakkında Bilgiler

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan illerinden biri İlçeleri Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan’ dır.

Karasal iklimin sürdüğü ilde hakim bitki örtüsü step ve bozkırdır.Bunlar yağışların bol olduğu dönemde yeşeren yazın kuraklık ve sıcaklıkla birlikte kuruyan otlardan oluşur.Bitki örtüsü bakımından çayır otlak ve meraların geniş yer tuttuğu yayla görünümündedir.

Yüksek kesimlerde yağışların artması ile genellikle meşe ağaçlarından oluşan orman koruluklarına rastlanır.Bu ormanların yörenin insanları tarafından bilinçsizce tahrip edilmesi ve yakacak odun olarak kullanılması nedeniyle gün geçtikçe azalmaktadır.

Sulak yerlerde kavak söğüt ağaçlarıyla,elma,armut,ceviz,dut ağaçları çok sayıda vardır.İlimizde son yıllarda yapılan ağaçlandırma çalışmalarında önemli mesafeler alınmıştır.

Karasal özellikler gösteren Bitlis iklimi, gerçekte doğunun sert ve karasal iklimiyle Akdeniz iklimi arasında bir geçiş niteliği göstermektedir. İlde kışlar soğuk, yazlar ise sıcak ve kurak geçer.

Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat


Bir cevap bırakın.