Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Burdur Sohbet Odaları Burdur Chat


Burdur Sohbet Odaları Burdur Chat

Burdur Sohbet Odaları Burdur Chat

Burdur Sevda,sı Bizimkisi Burdur Sohbet Odaları Burdur Chat,Burdur Bayan Arkadas Sitesi,Burdur Kız Arkadas Sitesi,Alemsohbetci.com Türkiye Sohbet Sitesi olarak Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan ilimiz merkez ve Burdur’un İlçeleri: Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova,ya arkadaslık hizmetlerimizle seviyeli sohbet imkanları sunmaktayız.

Burdur Yerel Radyo Yayınları

Sohbet,muhabbet,chat,arkadaslık,dostluk,eglence mekanı ,online oyun sitesi,canlı radyo yayınları sohbet odaları olarak her alanda sınırsız hizmetlerimizin olmasıyla ziyaretçilerimizin tamamının arayışlarına hitap etmekteyiz ve insanların tüm arayışlarını aynı mekanda bulmalarını saglamaktayız.

Sitemizde vatanımızın tüm illerine hizmetleri bulunmaktadır ve her ile özel olarak radyo yayınlarımız bulunmaktadır,radyomuzda online djlerimizin bulunması ziyaretçilerimizin kendi sehirlerine ait yerel sarkıları özel istekler yaparak dinlemelerini saglamaktalar.

Günün her saatinde sitelerimize giriş yaparak ücretsiz hizmetlerimizden yaralanabilir ve radyomuzuda her odalarımızda oldugu gibi ücretsiz ve sınırsız dinleyebilirsiniz.

Burdur Seviyeli Sohbet,Burdur Mobil Sohbet Sitesi

Chat sitelerimizde dünyanın her yerinden her yasta beyler bayanlar bulunmaktadır hizmetlerimiz arkadaslık ve dostluk üzerine olmasından dolayı ziyaretçilerimizin tamamının iletişimlerinin seviyeli olmasına özen göstermekteyiz.

Site girişlerimiz web ve mobil uyumlu olup üyeliksiz ücretsiz olarak bulundugunuz her ülkeden ve her ortamdan sorunsuz bir şekilde bekleme yapmadan odalarımıza katılarak anında sohbete baslayarak kendinize farklı yerlerde yasayan insanlardan arkadaslar edinebilirsiniz.

Burdur İli Hakkında Bilgiler

Burdur, Akdeniz Bölgesi’nin iç kısmında ve Göller Yöresi adı verilen bölgede yer almaktadır. Güneyde Antalya, Batıda Denizli, Güneybatıda Muğla, Doğu ve Kuzeyde Isparta ve Afyon illeri ile çevrilidir. İlde çok sayıda göl ve orta boy akarsu bulunmaktadır. Türkiye’nin önemli göllerinden olan Burdur Gölü her türlü su sporları için elverişlidir. İlin diğer bir gölü Salda Gölü’ dür.
Burdur, kışları soğuk ve yağışlı, yazları sıcak ve kurak bir iklime sahiptir.

Burdur ili Akdeniz Bölgesi’nde olmasına rağmen, iklim olarak genelde İç Anadolu Bölgesi’nin özelliklerini taşımaktadır. Zira Akdeniz kıyısı ile İl sahası arasında bulunan yükseltiler iklim değişikliklerinin başlıca doğal nedenlerindendir. Bu nedenle Burdur’da Akdeniz Kıyı şeridindeki yerleşmelerden farklı olarak kışları soğuk, yazları ise sıcak geçmektedir. Yıllık yağışların büyük bir kısmı kış aylarında yağmur ve kar şeklinde oluşmaktadır.

iklim, yükseklik ve toprak yapısı bakımından çok değişik bir durum arzeder. Haliyle bu değişik iklim, yükselti ve toprak yapısındaki farklılık, yörede çok değişik bitki türlerinin meydana getirdiği bir bitki örtüsünün oluşmasına neden olmaktadır. Yılın her mevsiminde doğa, değişik peyzaj görünümü sergilemektedir.

İl’in Bucak ve Ağlasun ilçelerinin rakımı düşük Güney kesimlerinde ve Aksu vadisinde diğer bölgelerde görülmeyen narenciye, Antep fıstığı, pamuk, pirinç gibi tarım ürünleri yetiştirilmektedir. Bu bölgedeki ormanlar içinde kocayemiş, yabani zeytin ve yabani harnup sahalarıda vardır. İl’in iç kısımlarına doğru gidildiğinde bitki örtüsü başka çeşitlilik ve farklılık sergilemektedir.

Burdur il merkezi Yukarı Pazar Semtinde üretilen “ceviz ezmesi” olarak adlandırılan ceviz tatlısı ve Burdur’ a has “Burdur şiş” tadılmaya değerdir. Sagalassos Antik Kenti yolu üzerinde bulunan alabalık tesislerinde dinlenerek, yöreye has yoğurt ile alabalık yenebilir.

Burdur Sohbet Odaları Burdur Chat


Bir cevap bırakın.