Alemsohbetci.COM Alem sohbet chat mobil sohbet mobil chat sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Sozleri Sohbet Şiirleri


Sohbet Sozleri Sohbet Şiirleri

Sohbet Sozleri Sohbet Şiirleri 

Sohbet sitesi, Sohbet sözleri, Sohbet siirleri, Sohbet, Chat, Muhabbet, Sohbet odaları, Mobil Sohbet, Kaliteli sozler, Kaliteli sohbet, Seviyeli sohbet, Chat odaları, Muhabbet sitesi, Kadınlarla sohbet, Kızlarla sohbet, Bedava sohbet, guzelsohbet kelimeleri bulacağınız sohbatelmi içerisindeki en iyi sohbet sitesi Alemsohbetci.com sohbet odalarıdır.

Değerli üyelermiz öncelikle Alem sohbet odaları mekanımıza hoş geldiniz. Bügünki sohbet makalesi içeriğimiz Sohbet siteleri içerisindeki sohbet sözleri, sohbet şiirleri, Her kez tarafından çokca merak konusu oldu bizlerde insanların sürekli yaptıgı Sohbet muhabbet biçimini ele almak istedik.

Sohbet sitesi ortamında chat sözleri nasıl olmalıdır? Bir çok arkadaşımız sadece sohbet ettiğini sanmaktadır. Oysa söylediğimiz sözler insanlarda iz bırakabilir bu iyi anlamdada olabilir kötu maksatlıda olabilir. Bu chat sohbet portalı içerisinde asıl maksat sohbet, seviyeli sohbet, kaliteli chat yapabilmektir.

Diğer bir husus Chat muhabbet sitesi içeriğimizde bir çok arkadaşımız şiir, güzel söz, makale, roman, gibi içerikleri yazıyor bizde insanların kendilerini özel hissetmeleri için bu yazılan şiir, kaliteli sözler, gibi paylaşımları web sohbet sayfamızda yayınlamak istedik.

Sohbet odaları sözleri  

Kuşları boşver sevdiğim, papatya koysunlar yoluna… Senin gibi narin seningibi saf ve temiz.. Papatya kokusu sarsın etrafı ucussun saçların tel tel.. Göz bebeklerinde denizin dalgaları Bazen sakin dupduru masmavi Bazen hırçın dalgalı fırtına mavisi Kanatlarından dökülsün güvercinlerin sana enguzel dualari Yalnız kalınca dikiorsunya gözlerini ufka Orda olasım geliyor düşündüğün yerde…
Yada olmak istediğim yer senin yanibasin sensiz olmuyor ..

Küçük bir sudamlasiyla başlar yağmurda sonra toprak ıslanır ve sonra giderek büyür o damla ve sel olur nehirlere Akar ve denizlere karışır duygular da öle sewgilerde öle sewmekde öle “ya bir gün umutlarda biterse ” yasanirmi. Sewmek bir umut sewilmek Rüya…

Sohbet siteleri içerisinde çok fazla kullanılan şiirler 

Dalga vursa yüreğime ayışığı aydınlatsa kalbimi görünmez gölgeler sarmış içimi gözlerin aydınlatsa gecemi yürürüm durgun akan bir nehir sessizliğinde, Uykuya dalsam uyusam kollarında bebek masumiyetinde sarilsan duygularima ben usurum kalbin olmadan en çokda ben senin Kalbinle Sohbet ettim.

Güzel günler göreceğiz belki de gordugumuz en gusel gunler geride kaldi. Kim bilebilirki belkide en güzel günleri Alemsohbetci.com sohbet chat muhabbet sitesi içerisinde yaşıyacaz.

Sohbet odaları, Chat sitesi, Muhabbet odaları, Kadınlarla sohbet, Kaliteli şiirler, Kaliteli sohbetler, Sohbet muhabbet sitesi, en güzel şiirlerin sözlerin mekanı.

Sohbet Sozleri Sohbet Şiirleri

Sohbet Sozleri Sohbet Şiirleri

Sohbet etmek sevgi gerektirir saygı ğerektirir. Sevgi sohbet odaları, edepli sohbet sitesi, huzurlu sohbetin adresi www.alemsohbetci.comBir cevap bırakın.